Yatan Hasta Yatağı Satış ve Kiralama

İstanbul’da Yatan Hasta Yatağı Satış ve Kiralama


Hasta ve Hasta Yakınlarının Hasta Karyolası Kiralama

Hasta ve Hasta Yakınlarının Hasta Karyolası Kiralarken Dikkat Etmesi Gereken Başlıca Konular?
kiralık hasta karyolası başlı başına hasta ve hasta yakınlarına gerçekten hizmet etmektir.
Bu konuyu biraz açmak gerekirse, anlatmak isterim;
Hasta yakınları ebeveynleri hasta iken çok sağlıklı hareket edemiyebilir, ayrıntılı düşünemeyip hızlı hareket ve karar veriyorlar, çok önemli konu ve hususları es geçebiliyorlar.
Hasta yakınlarının dikkat etmesi ve hassas olması gereken konuları sıralamak gerekirse
1 – En iyi hizmeti alabileceği medikali veya hasta yatağı satışı yapan firmayı bulmanız gerekir.
2 – sosyal medya, you tube, web araştırması, tavsiye, forum, yorum gibi pozisyonları iyi araştırmak gerekiyor.
3 – Hastanın hastaneden eve gönderilmesi ile hastaya refakatçi tarafından evde bakım başlar, eve gelen hasta tv izleme, yemek yemek, su içmek, sosyal etkilik, gazete okuma, internette girmek isteye bilir bu gibi durumlara hasta oturarak bu etkinlikleri gerçekleştirebilir, sırt kısmına yastık ve benzeri aparatlarla destekleyerek hastaya yardımcı olmaya çalışmak yetersiz kalabilir, kumandalı ve motorlu hasta karyolası hasta ve hasta yakınlarının konforunu yükseltecektir.
4 – Yukarıdaki yazıdan yola çıkacak olursak ya hasta karyolasını satın almak yada hasta yatağını kiralamak gerekmektedir.
Uzun süre yatma durumu olan hastalara hasta karyolasını satın almalarını tavsiye etmekteyiz.
Eğer kısa süre için yatış durumu varsa ( kırık, çıkık, yaralanma, trafik kazası, iş kazası vb durumlarda ) hasta karyolasını kiralamak akıllıca olacaktır.
5 – Kiralık hasta karyolası siparişi verilirken çok dikkat etmeniz gereken hususların başında hastanın fiziksel durumu, hastalığı, kilo, boy, yaş gibi konular en ön planda gelmektedir.
6 – Araştırmasını yaptığınız firmaların ellerinde örnek ve referanslarını inceleyip aile içindeki bireylerle mütalaasını yapmalısınız.
7 – Çok pahalı ve gösterişli yatak o hastaya en iyi hizmeti verecek hasta yatağı anlamına gelmez, hasta karyolasının yerden yüksekliği, yan ve baş korkuluklarının özellikleri gibi konular her hastadan hastaya farklılık gösterebilir.
8 –  Bütün bu konuları ziyaret edeceğiniz firmamızda konusunda deneyimli ve uzman olan çalışanlarımızla ayrıntılı olarak görüşmenizi sizlere şiddetle tavsiye etmekteyiz.
9 – Eğer imkan ve olanaklarınız firmamıza gelmenize engel ise Sabit iletişim numarası 02164052525 – 02164052545 – 05539554343 numaralı cep mobil telefonundan bizlere ulaşabilir ve yardımcı olabileceğimiz konularda destek alabilirsiniz.

Medikalblog Store İstanbul il ve ilçelerinde kiralık hasta karyolası hizmeti vermekteyiz.

ADRESİMİZ.

Hasta Karyolası ve Medikal Ürünler 

Ürün siparişi için firmamızla iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.
Firmamızı sabit numaralardan arayarak ürün hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.
Sabit Tel : 02164052525 – 02164052545
Android veya iOS yazılımlı akıllı telefonu olan müşterilerimiz, satış departmanında çalışan arkadaşlara sosyal medya whatsapp, instagram, linkedin, twitter, skype, facebook, youtube  vb… alanlardan bize ulaşabilirsiniz.
Mobil Tel : 05302865343 – 05323779307 

Medikal Blog Store
Mağaza İletişim / Store Info
Yetkili: Mehmet SÖYLER
Fetih Mah. Somuncu Baba Sok. No:53/B
Ataşehir-İSTANBUL
Tel : 0216 405 25 25 / 0216 405 25 45
Gsm : 0530 286 53 43
Mail : hizlimedikal@gmail.com

SAĞLIKLI GÜNLER DİLERİZ…

hasta yatağı kiralama kadıköy, ekonomik hasta yatakları, hasta yatağı montajı, yatan hasta yatağı, kiralık hasta yatağı, yatalak hasta karyolası, hasta karyolası imalatı, hasta yatağı, havalı hasta yatağı, 2.el hasta yatağı fiyatları istanbul, hasta yatağı kiralama fiyatları istanbul, ikinci el elektrikli hasta yatağı fiyatları, hasta yatağı süngeri, tuvaletli hasta yatağı fiyatları, medikal hasta yatağı,

patient bed rental Kadikoy, economic patient beds, hospital bed installation, inpatient hospital bed, hospital bed, hospital bed, patient bed, patient bed, air bed, hospital bed prices, used electric patient bed prices, patient bed sponge, patient bed prices with toilet, medical patient bed

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir