Hasta Karyolası Tavsiye Blog

Farklı Özelliklerde Hasta Yatakları Ve Faydaları

Hasta yatakları genel olarak bireylerin tedavi süreçlerinde kullanılan medikal ürünlerden bir tanesi olmak ile birlikte birbirinden farklı özellikte ki modelleri bulunmaktadır. Hasta olan bireylerin ihtiyaçlarına göre manuel, elektrikli, otomatik ve uzaktan kumandalı seçeneklerinin yer aldığı hasta yatağı alternatiflerinde önemli olan kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılamasıdır. Bu noktada ise yatak seçimi yapmadan önce doktor ile birlikte hareket etmek faydalı olacaktır.

Havalı hasta yatağı modelleri, belirtilen yatakların bir çeşidi olmak ile birlikte genel olarak, uzun süredir yatarak tedavi gören bireyler tarafından kullanılmaktadır. Yatmaktan kaynaklanan yaraların ve deformasyonların tedavi edilmesi adına kullanılan havalı hasta yatakları, hava geçirgen özelliklere sahip olması nedeniyle bireyin rahat etmesini de destekleyecektir. Bu sayede hastalar, uzun süre yatsalar bile sırt bölgeleri hava alacak ve yeni yaraların oluşumu engellenecektir.

Belirtilen özelliğin dışında, birbirinden farklı yatak modelleri bulunmaktadır. Modellerinin ve alternatiflerinin fazla olması nedeniyle fiyatlarının da yüksek olduğunu hasta yataklarında genel olarak kullanıcılar ikinci el modelleri tercih etmektedir. 2. El hasta yatağı fiyatları da diğer yataklara göre daha uygun olmak ile birlikte bu sayede bireylerin bütçelerine de yardımcı olmaktadır. Piyasada birbirinden farklı sağlık malzemeleri satan şirketler ve online siteler, 2.el hasta yataklarını bireylerin kullanımına sunmaktadır. Herhangi bir sorun ya da dolandırıcılık yaşanmaması adına ise güvenilir bir firma ile çalışmak faydalı olacaktır.

 

Sipariş ve Danışma Hatlarımız
Sabit tel : 02164052525 – 02164052545
Whatsapp için mobil tel : 05323779307 – 05302865343
Web mail : hizlimedikal@gmail.com
Firma Adresimiz :
Medikalblog Store – Medicalli
Medikal Kozmetik Tekstil İthalat İhracat San. ve Tic. Ltd. Şti.
Adres : Fetih Mah. Somuncu Baba Sokak No:53/A/B Ataşehir-İstanbul / Türkiye
Garanti Kapsamı:
2 Yıl Tedarikçi Firma Garantisi altındadır.
Garanti kapsamı süresinde, fabrika hatalarından doğan kusurlarda kargo maliyetleri tedarikçi firma tarafından karşılanır.
Müşteri tarafından gönderilen kargolar tedarikçi firmanın anlaşmalı ( aras kargo ) kargo şirketi ile gönderildiği takdirde maliyeti tedarikçi firma tarafından karşılanır.
Başka bir kargo firması ile gönderilmesi durumunda kargo maliyeti müşteriye aittir.
Garanti kapsamı dışında kullanıcı hatalarından kaynaklı ürünleriın kargo gönderimleri müşteriye aittir.
Lütfen ürünleri göndermeden önce 02164052525 – 05302865343 ile iletişime geçiniz.
Ödeme Seçeneklerimiz :
Peşin
Kredi kartı
Mailorder
Havale
EFT
Ödeal ( 9 Taksit seçeneği )
Payu
PAYPAL
Kargolama Seçenekleri :
Kurye
Aras Kargo
Metro Kargo
Sürat Kargo