2.El Ekonomik Fiyat Hasta Yatakları

#hastakaryolası #hastayatağı #hastayataklarıkiralama
2.El Ekonomik Fiyat Hasta Yatakları
Ev Tipi 2 Motorlu Hasta Karyolası

Hasta Karyolası Nedir, Neden Tercih Edilir?

2.El Ekonomik Fiyat Hasta Yatakları
2.El Ekonomik Fiyat Hasta Yatakları


Bakımı evde devam eden hastalar için özel olarak tasarlanan hasta karyolası, konfor detayını da bir adım daha öne taşıyor. Rahatlığın yanı sıra hastanın yatak üzerinde birçok ihtiyacını karşılayabilmesine de fırsat sunuyor ve daha özgür bir alan yarattığını da belirtmekte fayda var diyebiliriz.
Bakım evlerinin yanı sıra az önce de ifade ettiğimiz gibi kendi evlerinizde de sorunsuz bir şekilde kullanabiliyorsunuz. Hazırlaması gayet kolay ve hastanın bakım süresi boyunca ihtiyacı olan birçok detaya da en iyi şekilde yanıt verdiğini düşünüyoruz.


Motorsuz Hasta Karyolası
3 ayarlı olmak üzere üç farklı türü mevcut ve manuel hasta karyolası olarak da tanımlanmaktadır. Elektriğe ihtiyaç duymuyorsunuz ve tüm kontrolleri manuel olarak yerine getirmek durumundasınız. Hareket etmekte güçlük çekmeyen hastalar, yatak kontrolünü kendi başına da yapabiliyor ancak felçli hastalar için kesinlikle doğru bir seçim olmayacaktır.
Bu yatakların en önemli özelliği ise hasta vücuduna uygun şekilde ayarlanabiliyor olmasıdır. Bunun yanı sıra yatış pozisyonunuza göre yatağa yön verebiliyorsunuz. Ayak kısmı ve kol kısımları da yine hasta talebi ile birlikte manuel olarak ayarlanabiliyor.
Rahat bir yatış pozisyonu için en uygun modellerden bir tanesidir ve vücutta herhangi bir şekilde yara izine sebebiyet vermeyecektir. Amortisör ve kademeli makas gibi sistemlere de yer veriliyor ve bu da yatak üzerinde hastanın çok daha rahat ve kolay hareket etmesini sağlıyor. Doğru kullanım ile birlikte hastalığın tedavisinde yüksek başarı oranı sergileyecektir. Hasta karyolası seçimlerinizi yaparken hastanızın durumunu da göz önünde bulundurmanızı tavsiye ediyoruz ve bu sayede daha sağlıklı bir karar verebileceksiniz.


Motorlu Hasta Karyolası
200 kiloya kadar taşıma kapasitesi imkanı sunan bu yataklar, felçli hastalar için daha doğru ve daha sağlıklı bir tercih olacaktır. Motor mekanizması ve kumanda paneli ile birlikte yatağı kontrol altında tutmak çok daha kolay bir hal alıyor. Her bölge hareket ettirilebilir ve yatış pozisyonunuza bağlı olarak yatağı şekillendirme şansına sahip oluyorsunuz. Motorlu hasta karyolası, kumanda paneli sayesinde daha kullanışlı bir hal alıyor ve tek bir tuş ile yatağınıza şekil verebiliyorsunuz.
Elektrik enerjisine elbette ihtiyacınız olacaktır ve motorsuz karyola modellerine kıyasla bakımının daha zor ve profesyonellik gerektiren bir süreç sağladığını da hatırlatmak gerekiyor.
Hasta Karyolasına Neden İhtiyaç Duyuluyor?
Bakımına evde devam etmek durumunda olduğunuz hastaların, rahat bir şekilde istirahat etmeleri gerekiyor. Bakım sürecinde bu detay büyük önem arz ediyor ve buna yanıt vermek adına özel yatak modellerine yer vermek zorundasınız. Hasta karyolası bu konuda başarılı bir örnek olarak karşımıza çıkıyor ve son dönemde daha tercih edilir bir hal aldığını da net bir şekilde görebiliyoruz.
• Hasta bakımını daha kolay daha verimli ve daha sağlıklı kılmak adına bu ürünlerden yardım almak durumundasınız.
• Hasta karyolası, insan vücuduna uygun şekilde üretiliyor ve bu ergonomik yapı da hastanın konforu ve bakımı için önemli bir detay olarak karşımıza çıkıyor.
• Hastalar, tuvaletini yapmakta ya da duşunu almakta güçlük çekiyor olabilir. Hasta karyolası sayesinde yataktan ayrılmadan da bu eylemleri sorunsuz ve rahat bir şekilde yerine getirebileceklerdir. Konforun yanı sıra ihtiyaçlara da yanıt veren özel modellemelerden bahsediyoruz ve bu da ürünü daha dikkat çekici ve kullanışlı hale getiriyor.
• Yara izi, bakım sürecinde en can sıkıcı durumlardan bir tanesidir. Sürekli olarak yatmak zorunda kalan hastalar, konforsuz yatak ve zemin nedeniyle vücutlarında yara izi ile karşı karşıya gelebiliyor. Hasta karyolası üretiminde bu husus özellikle göz önünde bulunduruluyor ve uygun zemin hazırlanarak yara oluşumu riski de ortadan kaldırılıyor.
Mos Spa ailesi olarak bu ürünlerin imalatını üstlenmiş durumdayız ve sitemizi incelerseniz eğer satışta da söz sahibi olduğumuzu görebileceksiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir